Kes on Hegert Toomsoo

Hegert Toomsoo, tere tulemast meie segasumma perekonna uusimale liikmele!

Kellega on tegu, mida ta teha plaanib ja kuidas paneb värisema meie sotsiaalmeedia väravad? Tule ja viskame virtuaalse tere käpa härra Hegert Toomsoo´le.

 

1. (Els) Niisiis, Hegert! Kõigepealt mõistatus, et testida sinu taipu, ja olla kindel, et sa ei hakka siin närima lihtsalt vaipu:Hegert Toomsoo and sports

  • (Els) Mida ütleb vihmauss elevanti kohates?

(Hegert) Sülita kohe minu sugulane suust välja.

  • (Els) Kuidas on kõige parem jäneseid püüda?

(Hegert) Harjuta porgandi hääle tegemist 

  • (Els) Milline on maailma kõige aeglasem liikumine?

(Hegert) Kuna teol kurvi võtmine hästi välja ei tule kahjuks, siis vist see 

(Els) Hegert, sa oled tõesti meile sobiva nutikusega, või siis Googeldad väga hästi – ja seegi on tõestab sinu taipu. ;)

2. (Els) Kui sa oleksid meeleolu, siis missugune ja miks?

(Hegert) Ilmselt “tõsine”, sest inimesed tihti vihjavad mu tõsisele näole, kuigi sisimas ma seda ehk polegi. Teisalt jällegi – kui on vaja millelegi keskenduda ja ma selleks konkreetseks tegevuseks võtan aja, siis segada mind ei tasu. Töömees töötab ja täitsa tõsise näoga!

3. (Els) Kuidas oma vaba aega hommikust õhtusse veeretad, sinu puhul vist pigem ööst hommikuni?

(Hegert Toomsoo) Kuna korjan endale tööd uksest ja aknast, siis päris vaba aega jääb väheks. Pigem pärast koolipäeva, mis õnneks kella nelja paiku otsa saab, alustan erinevate tööülesannete täitmisega. Isiklikus ettevõttes vajalikud tellimuste täitmised ja sotsiaalmeedia postitused ning kirjadele vastamine. Teistele ägedatele firmadele teen samuti sotsiaalmeedia aktiivsena hoidmist. Lisaks teen ka veebindust – kodulehtede ja e-poodide ehitamine. Vahel ka fotograafiat, kuid seda viimast ajapuuduse tõttu vähem. Ja kui aega üle jääb, siis teen oma heade sõpradega midagi koos – nolife’me arvutimängudes või sööme ennast ogaraks.

Hegert Toomsoo4. (Els) Teame nüüdseks, et oleksime saanud Sind hõrgutavate pastadega ära meelitada, aga siiski miks otsustasid liituda meeskonnaga?

(Hegert) Mulle jäi kõigepealt silma asjaolu, et Accessible Baltics tegeleb sihtrühmaga, kus mina ise olen. Teisalt, kuna tegu on üsna noore ettevõttega, siis tean, kui oluline on brandingu ülesehitamine ja selle elavana hoidmine. Oma aastatepikkuse kogemuse juures mõtlesin, et ehk saan aidata. Ajakava on tihe, aga I’ll do my best!

5. (Els) Ütle 3 ideed, mida plaanid meiega olles ellu viia ja mis hinnaga? ;)

(Hegert) Usun, et need ideed muutuvad ajaga. Nagu ka eesmärgid – ühed täituvad, teised tulevad juurde. Aga kindlasti tahaksin Accessible Baltics’i teha eelkõige Eestis nähtavaks. Tahan, et inimesed teaksid, millega on tegu ning saaksime pakkuda inimestele reisielamusi, kus on win-win olukord nii reisijate kui ettevõtte jaoks. Tahaksin luua sotsiaalmeedias ja kodulehel seisukorra, kust on kõigil ülejäänutel meeskonnaliikmetel kindel põhi all ja hea edasi minna. Ja lõpetuseks tahaks ise ka reisida siiski – seega tuleb leida pakkumisi, mis pakuksid ka minu vanusegrupis inimestele huvi. Kui need asjad kõik täidetud saab, olenemata minu tihedast ajakavast (võtku aega, palju võtab – ära tuleb lihtsalt teha!), siis on kõik 5+!

6. (Els) Mida ootad meilt?

(Hegert) Ootan tugevat tahtejõudu ja kindlaid sihte, et asjad jookseksid step-by-step järjest suuremate eesmärkideni. Team work makes the dream work ;)

(Els) Poleks ise ka saanud paremini kokku võtta!

Ja Sulle, armas lugeja, sõber, reisisell – kui Sul on ideid, kuidas võiksime ettevõtet arendada, anna meile sellest teada! Kes teab, äkki oled varsti just Sina kirjutamas huvilistele või loomas põnevaid reise…

Accessible Baltics Facebooki lehega saad liituda siin.