ME OLEME SIIN, et täita erivajadustega inimeste ja nende lähedaste reisisoove Eestisse, Lätti ja Leetu!Meie by Mart Muru

Accessible Baltics OÜ on täisteenindusega reisikorraldaja, pereettevõte, mis on spetsialiseerunud reisiteenuste pakkumisele erivajadustega ja nende lähedastele inimestele. Eesti esimese reisikorraldajana ligipääsetava turismi ehk  kaasava turismi valdkonnas, keskendume aastatel 2017 ja 2018 liikumis- ning füüsilise puudega inimestele, vaegnägijatele ja seenioritele. Ning muidugi Sinu perele ja sõpradele, sest koos aja veetmine teeb reisielamuse meeldejäävaks. Meie eripära seisneb erivajadustega inimestele elamusi võimaldava ja meeldejääva reisikogemuse pakkumises tagades neile barjäärivaba ligipääsu vaatamisväärsustele, stressivaba ja turvalise reisimise koos suurepärase teenindusega, mis on külalisele raha ja aega kokku hoidev.

Spetsialiseerume:

Tegevuspiirkonna ja sihtgrupi laiendamine Baltikumis toimub järkjärgult, vastavalt Accessible Baltics meeskonna kaardistustegevuse võimekusele, koostööle partneritega ning sellega kaasneva kindluse loomisele meie poolt pakutavate turism kõigile reiside kvaliteedis. Siin lähtume pigem põhimõttest, et vähem on rohkem. Erivajadus pole takistus – see on lihtsalt teistsugune viis reisimiseks.

VISIOON: Olla kompetentseim reisikorraldaja Balti regioonis erivajadustega inimestele. Meid käivitavaks jõuks on oma klientide loovuse, unistuste ja kujutlusvõime toetamine.

Lähitulevikus plaanime laiendada oma tegevuspiirkondi kõikidesse Balti riikidesse, et viia läbi reise terves Baltikumis.

MISSIOON: võimaldada „normaalsust“, teha teoks oma klientide reisiunistused ja olla alati sammuke ees erivajadustega inimeste reisiteeninduskultuuri arendamisel Eestis, Lätis ja Leedus.

 

Meie vahva meeskond

 

Marion by Paul BobkovMarion Bobkov, reisiettevõtte juht: Elu on seiklus, muutumise ja kohanemise kunst! Mulle annab inspiratsiooni ning energiat võimalus luua ja eestvedada organisatsioone, mille ideaalide keskmes on inimlikkus, koostöö ning loomingulisus. Kaasava turismi nišši täitma asudes Eestis ei võlu võimalus olla esimene sedalaadi ettevõtluses, vaid soov pakkuda puhkevõimalusi Eestis ka puuetega inimestele.

 

Eha by Mart Muru

Eha Kägu, tootejuht: Mulle meeldivad kohtumised inimestega, naer, võimalus teha tööd, millel on väärtust meie kõigi jaoks. Armastan hülgelaulu ja Eesti saari ning kõike muud, mis mahub sõna alla looduse armastus. Meie meeskond koosneb inimestest, kelle vahel on tekkinud usaldus ja ühine hingamine – see on mulle tähtis, et ei väsiks. Kui väsime, siis loodan, et erinevatel hetkedel. Kui mõtlen oma kokkupuutele erivajadustega, siis see on isiklik, mis muud.

 

Els by Kateriine OravEls Bobkov, turundus- ja müügijuht: Olen südamlik, sihikindel ja julge pealehakkamisega noor naine. Naudin keerukaid ülesandeid, töist keskkonda ning uusi võimalusi, et end arendada ja avardada oma maailmapilti. Tahe ning oskus tegutseda erivajadustega inimestega on kasvanud isiklikust kogemusest ning ka enda erivajadusest. Olen siiralt õnnelik, et meie meeskond liigub mu soovi täitumise suunas – tuua kodudest välja erivajadustega inimesed, kes minu meelest on täielikud pärlid!

 

Jaava by Jaava MasingJaava Masing, rahvusvaheliste suhete koordinaator (Soome): Naudin inimestega läbikäimist ning hindan sooje suhteid. Läbi erinevate inimeste olen jõudnud soome keele ja soomlasteni ning mulle meeldivad ettevõtmised koos nendega. Minu kokkupuuted erivajadustega on pannud mind kaasa mõtlema ja toonud lähemale arusaamisele, kuidas peaksid lahendused meie ühiskonnas korraldatud olema. Tahaksin teiega kohtuda, et nautida kultuuri, loodust ja sporti. Saame kokku ja teeme koos!

 

Mart by Mart MuruMart Muru, tootespetsialist-veebilehe haldur: Olen õppinud loodusturismikorraldust.  IT alaste tegevustega olen palju kokku puutunud ja oskused, teadmised olen iseseisvalt õppides omandanud. Hindan väga konkreetsust, lihtsust ja ausust. Eelistan pigem karmi tõde kui ilusat valet. Meeskond on minu kohta öelnud: “Meie nutikas ITikas, kiire kui sitikas, kes silkab Eesti sprindimeeskonna eest.” Kuna Mart on praeguseks uute tegemistega seotud, siis suur aitäh meie endisele vabatahtlikule, tublile Mardile.