Meie teenusstandardid ja mida oodata reisides meiega?

Reisile tulles on meil kõigil varuks „seljakott“ oma harjumuspäraste maitse-eelistuste, ootuste ja soovidega kogeda positiivseid elamusi. Hiljem õnnestunuks peetav reis sõltub sageli väikestest kogustest õigesti doseeritud mugavustest: hea teenindus, oskuslik giid, maitsev toit, huvitav programm. Teeme kõik endast oleneva, et tunneksite end reisi ajal turvaliselt, kindlalt ja hästi  – loome koos mälestused, mida isegi aastaid hiljem hea meenutada!

Oma reiside koostamisel ning teenuse ja teeninduskvaliteedi standardite määratlemisel juhindume põhimõttest „klient on kuningas“. Vaatamata heale tahtmisele pole meil siiski vähimatki kavatsust tekitada kelleski illusiooni ilmvõimatu tegemisest võimalikuks. Kui näiteks tunnustatud turismiobjektide TOP-10 nimistusse kuuluvasse hoonesse või selle lähikonda ei pääse, on see fakt, millega paketi koostamisel arvestame.

Siin tuleb esile meie peamine erinevus võrreldes ülejäänud reisikorraldajatega. Meie töö sisuks ongi kaardistada ligipääsetavusega seonduvad tingimused ning vajadused leida olukorrale alternatiivseid lahendusi. Vaid mõne üksiku vaatamisväärsuse osas, kui asi seda väärt, tunnistame ka poolikut lahendust. Siinjuures ei jaga me katteta lubadusi, vaid teavitame võimalikke osalejaid juba varakult. Keskkonna tingimuste hindamisest sünnivad ka meie eelistused partnerite valikul, sest kahjuks kaugeltki kõik hotellid, spaad, kohvikud, restoranid, kultuuriasutused jt Eestis pole mõelnud oma klientuuri laiendamisele.

Arvestades Sinu vajadusi ja huve, on meie ülesandeks optimaalsete valikute tegemine, et võimaldada osasaamist kõigest olulisest ja olemuslikust selleks, et puhkus kujuneks meeldivaks, turvaliseks ja meeldejäävaks.

 

OSALEJATE ARV: Tavaturismigruppidega võrreldes on meie grupid olulisemalt väiksemad, et võimaldada igale inimesele personaalset lähenemist. Sõltuvalt reisipaketist on meie tooted mõeldud kolmes suurusjärgus gruppidele:

  • nn suure grupi reis, mis hõlmab 14-20 inimest
  • väikegrupi reis 12 inimesele
  • individuaaltellimusena koostatud reis 2-8 inimesele.

REISIJUHTIMINE: Meie reisidel saadab gruppi kogu teekonna vältel Eestis reisisaatja-grupijuht, kes vastutab programmi õigeaegse ja kvaliteetse läbiviimise eest ning tagab reisipaketti kuuluvate teenuste elluviimise. Reisisaatja on tavapäraselt ülikooli haridusega, mitme keelne ning saanud lisaväljaõppe suhtlemises, klienditeeninduses ja esmaabi andmises.Vajadusel korraldab ta professionaalse meditsiinilise abi kättesaadavuse. Reisisaatjat assisteerivad väljaõppinud kohalikud giidid, kes tutvustavad lokaalseid huviväärsusi eelnevalt kokkulepitud programmi, marsruudi ja ajakava alusel. Pakume võimalust tellida lisatasu eest tugiisikut, kelle ülesandeks on reisiteekonna vältel abistada omakseid, pakkudes puhkust ka neile.

BUSSID: Meie poolt kasutatavad bussid on kaasaegsed ja mugavad turistiklassi bussid, mis on kohaldatud või operatiivselt kohaldatavad liikumispuudega reisijatele.

HOTELLID: Eelistame hotelle, milles on meie klientidele piisavalt funktsionaalsust. Oluline on, et hotelli infrastruktuur võimaldaks osa saada ka muudest pakutavatest teenustest nagu heaolu- ja iluteenused, spaa jms. Linna- ja kultuurireisidel kasutame üldjuhul kesklinna piirkonnas paiknevaid ning kõrgelt tunnustatud 3-5 tärni hotelle. Loodusretkedel ja pikematel ekskursioonidel, mis hõlmavad ka maapiirkondi, korraldame majutuse puuetega inimestele kohaldatud maapiirkonna majutusasutustes. Majutuse broneerimisel jätame vajadusel endale õiguse hotelli vahetamiseks tingimusel, et alternatiivne hotell on samaväärselt hea asukoha ja tasemega.

TOIT: Meie klientidele toidukoha valiku oluliseks kriteeriumiks on ligipääsetavus. Kõikides meie hotellides on buffee-stiilis hommikusöök. Lõuna- ja õhtusöök on ettetellimusega toitlustamine  grupile nii tava- kui erimenüüde alusel. Siin eelistame toidukohti, mis on tuntud oma headuses või kannavad Eesti restoranide töötajate ja kodu- ning välismaiste toiduajakirjanike hinnangute põhjal väljastatud märgiseid „Ehedalt eestimaised“ või kuuluvad kategooriasse Eesti restoranide TOP 50. Kriteeriumiteks on toidu-, teeninduse-, sisekujunduse- ja üldise õhkkonna näitajad.

TERETULEMAST KIRI: Hotelli saabumisel ootab iga meie külalist kiri, mis hõlmab teadaannet tervituskohtumise täpsustatud aja ja kohaga, et jagada detailsemaid selgitusi ees ootavatest päevadest.

TERVITUSKOHTUMINE: Kohtumisel pakume oma külalistele tervitusjoogi ning reisisaatja tutvustab lähemalt programmi ja lisavalikute võimalusi. Samuti jagame oma külalistele erinevaid infomaterjale.

KULTUURIPROGRAMM: Arvestades meie klientide eripära, oleme oma reisipakette rikastanud võimalustega veeta koos grupiga meeleolukas õhtu seltskondlikus suhtlemises kas koos seltskonnatantsu, karaoke vms ning külastada ühiselt kõrgel kunstilisel tasemel kultuuriüritusi, etendusi ja kontserte, mida pakuvad Rahvusooper Estonia, Teater Vanemuine, Eesti Filharmoonia jpt kontsert- ja kultuuriasutused Eestis.

PAGASKäsipagasi maht kuni 15 kg on soovitav paigutada ühte reisikotti. Eripagasi (elektrilised ratastoolid jms) osas tuleb eelnevalt kokku leppida.

TEENUSE KVALITEET JA TURVALISUS: Hea teeninduse tagab personal, kellel on isiklikke ja pikaajalisi kogemusi tööst sihtgrupiga. Lähemalt võib meie meeskonnast lugeda rubriigis Meeskond. Kuna meeskonnana oleme seadnud omale eesmärgiks pakkuda kliendile parimat võimalikku teenust ja teenindust, palume oma külalistel täita ka tagasisideküsimustiku teenuse kvaliteedi hindamiseks. Küsimustiku anname kätte juba reisi alguses toimuval tervituskohtumisel ning palume selle tagastada reisi lõppedes.